Žiadne výsledky...

O nás

Vieme, aké je dôležité v dnešnej dobe dosiahnuť optimalizáciu a zníženie nákladov na spotrebu energií.

NAŠIM HLAVNÝM POSLANÍM JE ZNIŽOVAŤ SPOTREBU ELEKTRICKEJ ENERGIE A TÝM DOSTÁVAŤ VAŠU VÝROBU DO KONKURENČNEJ VÝHODY OPROTI OSTATNÝM SPOLOČNOSTIAM.

Zastrešujeme partnerov, ktorí vo svojej oblasti pôsobenia na slovenskom a českom trhu dosiahli veľké úspechy na poli chladenia, výroby stlačeného vzduchu, výroby tepla a elektrickej energie. S viac ako 100 odborníkmi a 400 zákazníkmi sme jednou z najväčších spoločností na našom území, ktoré poskytujú energetické služby pre priemysel. 

ENERGETICKÝM MANAŽMENTOM TROCH SEGMENTOV (TEPLO, CHLAD A STLAČENÝ VZDUCH), KTORÉ MAJÚ VO VÝROBNOM SEKTORE JEDNU Z NAJVÄČŠÍCH SPOTRIEB ELEKTRICKEJ ENERGIE, SME DOSIAHLI ZARUČENÉ ZNIŽOVANIE NÁKLADOV U NAŠICH ZÁKAZNÍKOV. 

Prinášame nový pohľad na efektívne využitie energií, ktoré znižujú náklady na prevádzku vašej výroby. Od analýzy existujúceho stavu, návrhu na optimalizáciu, naprojektovanie celkového riešenia, celkovú realizáciu na kľúč až po údržbu a servis, ktoré vám prinesú požadované úspory.

Budúcnosť
Ponúkame vyspelé energetické riešenia pre vašu spoločnosť. Dodávame celkové riešenie na mieru od poradenstva, analýzy, zhotovenie projektu, inštalácie technológie, následnú prevádzku a nepretržitý servis.
Potreba
Každá výroba je špecifická a tým pádom má aj rozdielne potreby. Preto pripravujeme všetky projekty na mieru. Vďaka správnej kombinácii nami dodávaných riešení vieme zabezpečiť, aby ste dosahovali čo najefektívnejšie úspory.
Skúsenosť
Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí majú v daných oblastiach dlhoročné skúsenosti a pristupujú ku každému zákazníkovi osobitne tak, aby komplex dodávaného riešenia bol funkčný a vedeli sme ho garantovať a zodpovedať za výsledky.